VBreathe

Jak działa VBreathe Tasman

VBreathe Tasman to oczyszczacz powietrza z funkcją naturalnej detoksykacji

Naturalne usuwanie toksyn z powietrza

Oczyszczacz VBreathe Tasman wykorzystuje unikatową, opatentowaną technologię oczyszczania i detoksykacji powietrza w pomieszczeniach, która oparta jest na naturalnych metodach i substancjach pochodzenia naturalnego. Drobinki naturalnego żelu VActive rozpylane są w powietrzu i wyłapują szkodliwe toksyny, usuwając je z powietrza i powierzchni. Inne oczyszczacze korzystają z technologii wykorzystujących ozon, ale stałe przebywanie w pobliżu tych substancji ma niekorzystny wpływ na zdrowie człowieka.

Oczyszczacz powietrza

Podobnie jak wiele innych urządzeń tego typu, VBreathe Tasman do oczyszczania powietrza wykorzystuje system filtracji HEPA. Poleganie wyłącznie na filtrach HEPA nie jest jednak wystarczające, niezależnie od rozmiaru czy mocy urządzenia. Szkodliwe patogeny będą zawsze namnażać się szybciej niż powietrze w pomieszczeniu będzie się oczyszczać, ponieważ najpierw powietrze musi przepłynąć przez filtr.

Detoksykacja powietrza w pomieszczeniach

Usuwanie toksyn z pomieszczenia zależy od różnych czynników, takich jak jego rozmiar, cyrkulacja powietrza i otwieranie okien/drzwi.

Przykładowo, detoksykacja pokoju o wymiarach 4x4x2,8 m (45 m3) zajmie od 24 do 36 godzin. Większe pokoje potrzebują więcej czasu, np. od 36 do 48 godzin dla pomieszczenia o pow. 98 m3.

Aby zapewnić stałą ochronę sobie i bliskim, warto pamiętać, aby oczyszczacz VBreathe Tasman był włączony 24 godziny na dobę.

Para z żelu VActive

Drobinki żelu VActive, skomponowanego ze specjalnej mieszanki australijskich olejków eterycznych są rozpylane w powietrzu w celu radykalnego zmniejszenia ilości patogenów.

W powietrzu unosi się para z olejków eterycznych powstała z rozpylonego żelu VActive. Para utrzymuje się w powietrzu przez długi czas, będąc stale delikatnie rozprzestrzeniana przez wentylator urządzenia.

Drobinki pary unoszą się w powietrzu oraz osiadają na cząstkach powietrza. Właśnie na tych cząstkach powietrza, które przenoszą grzyby, bakterie, kropelki i wirusy.

Zawieszone w powietrzu drobinki pary otaczają i wyłapują szkodliwe pyły oraz pozbawiają je tlenu, aby nie mogły się namnażać. Rewolucyjność tej naturalnej technologii mikroparowania polega na tym, że warstwa ochronna stale unosi się w powietrzu, żadna inna technologia oczyszczania tego nie oferuje.

Jak to działa na powierzchniach?

Szkodliwe bakterie, patogeny i wirusy zwykle rozprzestrzeniają się w pomieszczeniu i osiadają na powierzchniach. W przypadku oczyszczacza VBreathe Tasman, unoszące się w powietrzu groźne cząstki są natychmiast wychwytywane i ich namnażanie jest zatrzymywane. Kiedy otoczone przez parę z urządzenia cząstki patogeniczne lądują na powierzchni, nie są już szkodliwe.

Jak działają inteligentne czujniki

Wbudowane w urządzenie Tasman inteligentne czujniki wykrywają dym, pleśń, tlenek węgla i szkodliwe cząstki PM 2,5. Jakość powietrza wskazywana jest przez podświetlony pierścień świetlny i w naszej aplikacji mobilnej VBreathe.

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play

Żel VActive

Wyprodukowano w Australii

Nasza technologia VActive Żel to wyjątkowa mieszanka australijskich olejków eterycznych naturalnego pochodzenia, których działanie w zakresie redukcji liczby szkodliwych mikrobów i toksyn w powietrzu zostało potwierdzone w niezależnie przeprowadzanych testach.

Australijskie olejki eteryczne

Redukuje liczbę mikrobów i toksyn

Bezpieczny dla dzieci, zwierząt i żywności

Odstrasza komary

Poprawia samopoczucie alergików

Usuwa nieprzyjemne zapachy

Poprawia wentylację

VBreathe
VBreathe
Filtracja HEPA + formuła żelowa VActive
Inne
Inne oczyszczacze powietrza
Filtracja HEPA, jonizator itp.
Oczyszczacz powietrza z funkcją detoksykacji
Jest w stanie zredukować o 99,9% nici koronawirusa
Naturalne opary z urządzenia wychwytują patogeny w powietrzu
Redukuje liczbę wirusów niezależnie czy dana partia powietrza przepłynęła przez urządzenie
Wszystkie naturalne substancje pochodzą z Australii
Mobilny
Certyfikat 100% bezpieczny dla żywności
Przetestowany przez czołowe uniwersytety i laboratoria w Australii
Zdobywca nagrody rządu Nowej Południowej Walii za walkę z koronawirusem

Niezależnie testowany

Raport na temat wirusa COVID-19

Redukuje nić koronawirusa z 99,9% skutecznością. Ta nić koronawirusa jest uznana przez TGA (Therapeutic Goods Administration) jako odpowiednik dla COVID-19.

Raport o bakteriach

Redukcja następujących bakterii:

  • 99,9% - Staphylococcus aureus
  • 99,9999% - Escherichia coli
  • 90% - Pseudomonas aeruginosa
  • 99,999% - Enterococcus hirae

Raport o dotyczący dróg oddechowych

Kontrolowane kropelki (opary) aerozolu VBreathe Tasman nie są toksyczne i nie mają negatywnego wpływu na komórki nabłonka nosa i płuc.

Raport na temat pleśni

Redukcja pleśni:

  • 88% - w ciągu 24 godzin
  • 95% - po 3 dniach

Sprawozdanie na temat jakości powietrza

W 60 minut stężenie cząstek o rozmiarze 1 mikrona zmalało o 97%, a cząstek o rozmiarze 2,5 mikrona o 96%.

100% bezpieczny dla żywności

Certyfikat bezpieczeństwa żywności dla oczyszczacza VBreathe Tasman.

Opatentowane Technologie

Wykorzystując nasze opatentowane połączenie technologii - filtr HEPA klasy medycznej + VActive Żel z kontrolowanym odparowywaniem + inteligentne czujniki + Aplikacja mobilna - VBreathe ułatwia oczyszczanie i detoksykację powietrza w pomieszczeniach, gdziekolwiek jesteś.

Aplikacja VBreathe

Platforma do zdalnego sterowania urządzeniami VBreathe to łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki któremu z każdego miejsca możesz kontrolować sytuację za pomocą aplikacji VBreathe w telefonie.

Pobierz z App Store Pobierz z Google Play

Strona główna Biuro
fa

Żel VActive jest bezpieczny dla zwierząt, dzieci i znajdującego się w pobliżu pożywienia.

Zamów teraz

Dostępny, gotowy do wysyłki

Kup teraz